середа, 23 травня, 2018, 21:50 Політика
Марат Гельман: У РФ відбулась потужна деінтелектуалізація влади
ZIK
ZIK

За останні 10 років у Росії відбулася потужна деінтелектуалізація влади. Тобто питання не лише в тому, що при владі у Росії одні злодії, які хочуть загарбати усе для себе, а й у тому, що кращі люди звідти просто тікають.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив російський публіцист і галерист, колишній директор музею сучасного мистецтва PERMM у Пермі, політтехнолог Марат Гельман.

Гість програми зазначив, що ще у 1999-му році у Росії була людина, яка говорила про все те, що згодом буде відбуватися з Путіним.

«Це був не я, на превеликий жаль. Але були люди, які говорили, що колишніх КДБшників не буває, і що Путін лише грає роль хорошого хлопчика. Були люди, які добре знали Путіна і про все це попереджали.

Однак після Єльцина суспільство чекало молодого, енергійного та ефективного політика, і до цих слів воно не прислухалося»,– зауважив Марат Гельман.

А щодо майбутнього Росії, політтехнолог зазначає, що прогнози для цієї країни невтішні.

«І невтішні вони у тому сенсі, що за останні три роки стало зрозуміло, що ні економічними, ні політичними способами усунути путінську влада не вдасться.

Але уникнути катастрофічного сценарію вийде лише в тому випадку, якщо всередині цієї влади з’явиться страх катастрофічного проекту. Умовно кажучи, ця влада повинна дозріти», – підкреслив гість програми.

Марат Гельман також додав, що за останні 10 років у Росії відбулася потужна деінтелектуалізація влади.

«Тобто питання не лише в тому, що при владі у Росії одні злодії, які хочуть загарбати усе для себе, а для країни хочуть поганого, питання й у тому, що кращі люди звідти просто тікають», – зазначив публіцист.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 03:07 :41