вівторок, 22 травня, 2018, 10:41 Регіони
Рівненська обласна рада підтримала вимоги воїнів-добровольців

Рівненська обласна рада ухвалила звернення до Президента України, прем’єр-міністра України та голови Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту №7190.

Цей документ визначає правовий статус осіб із числа добровольців, які брали участь в Антитерористичній операції, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення, але не були включені до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

У тексті звернення, зокрема, йдеться: «Велика кількість бійців добровольчих батальйонів зазнали поранень та загинули в боротьбі. Прикро, що на четвертий рік війни сім’ї тих, хто загинув і тих, хто отримав поранення, до цього часу не отримали ні компенсацій, ні соціальної допомоги, ні державного захисту. Вважаємо це несправедливим і вимагаємо від керівництва держави прийняти законопроект №7190».

«Прийняття Верховною Радою вищезазначеного законопроекту визначить соціальний і правовий статус тих, хто захищає Україну в лавах Української добровольчої армії, Добровольчого Українського корпусу, Правого сектору, батальйону «Айдар», батальйону ОУН та інших військових формувань», – наголошується у зверненні.

Як ми вже повідомляли, 18 травня під час сесійного засідання добровольці пікетували обласну раду з вимогою підтримати законопроект №7190 щодо визнання добровольців учасниками російсько-української війни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 14:00 :39