вівторок, 22 травня, 2018, 11:15 Політика
Мирослав Маринович: Схоже, ми впритул наблизилися до Армагеддону
Мирослав Маринович. Фото: zbruc.eu
Мирослав Маринович. Фото: zbruc.eu

Завдяки Першій світовій війні людство винайшло хімічні снаряди; Друга світова війна «подарувала» авіаційні бомби. Згодом, люди освоїли атомну бомбу, нейтронну бомбу. Але найбільшою загрозою для усіх стала сучасна фейкова бомба, яка може призвести до фінальної Третьої світової війни. Бо вражає не людське тіло. А душу.

Про це пише у своїй колонці для Zbruc український правозахисник Мирослав Маринович.

Пан Маринович переконаний, що винаходом «гібридної» війни стала фейкова бомба. Вона провокує недовіру серед людей і віддаляє від неї ті точки координат, на які можна «опиратися».

«Найголовніша сила глибокого ураження у фейковій бомбі – це Недовіра. Її жертви – розгублені люди, які неспроможні відрізнити правду від брехні. Її символи – дискредитація українського Майдану, Брекзіт і підірвані виборчі системи західних демократій», – пише пан Маринович.

За його словами, першою жертвою у цій війні стала Україна. Однак від фейків страждає весь світ, адже не дає владі вести ефективну політику через хибні дані.

«Вона підриває спроможність урядів приймати правильні рішення, оскільки ті починають оперувати не об’єктивними фактами, а їхніми суб’єктивними інтерпретаціями. Тому найголовнішою жертвою цієї війни стає Правда», – переконує правозахисник.

На його думку, це може бути фінальна війна для людей.

«Схоже, ми впритул наблизилися до тієї останньої війни, яка йтиме між Добром і Злом та яку звично називають Армаґеддоном…», – резюмує Мирослав Маринович.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 09:13 :45