Новини » Економіка

Країна почала відроджуватися після 2014 року, – Гримчак

ZIK

У порівнянні із 2014 роком економіка України виросла. Сьогодні ріст ВВП – 3, 3 %. Хоч ця цифра невелика, але свідчить про початок відродження держави.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK сказав заступник міністра окупованих територій Юрій Гримчак.

«Я хочу порівняти Україну сьогодні із 2012 роком. Тоді у третьому і четвертому кварталі почав падати ВВП. Відповідно держава закінчила рік із ростом економіки – 0, 02%. Тому те, що відбувалося потім – це системна криза, яку заклав ще Янукович. Неправильні рішення нашарувалися на війну. Сьогодні ж ми маємо 3, 1 % зростання. Хоч це і не багато, але, нагадую: ми озброюємо армію, дороги будуємо. Я часто їжджу на Схід, заїжджаю до губернатора, тому бачу процес на власні очі», – зазначає заступник міністра окупованих територій.

Юрій Гримчак звертає увагу на те, що блокада була проблемою для росту ВВП України у 2017 році.

«Я розумію, інколи здається, що нічого не відбувається. Але це неправильно і хоча б тому, що коли починаєш розповідати про дії держави, то усвідомлюєш – ми прямуємо до відродження країни. У 2017 році ВВП – 2, 8%. Було б 3, 5 %, проте перешкодою стала блокада. Репутаційні втрати були сильними, але це дурниці, бо імідж – справа наживна, а інтереси держави – питання найголовніше. Тому більшість людей, з якими я спілкуюся думають про країну. Є особи і з іншими помислами, але їх не так багато», – додає заступник міністра окупованих територій.

Loading...