понеділок, 21 травня, 2018, 12:50 Суспільство
У Рахунковій палаті розповіли про недопуск до держустанов і «енні» порушення у МОЗ
Фото: Нужненко Сергій/УНІАН
Фото: Нужненко Сергій/УНІАН

Під час перевірки Міністерства охорони здоров’я у питанні фінансування онкохворих за кордоном виявили «енну» кількість порушень, які потягнуть за собою від адміністративної до кримінальної відповідальності.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Валерій Пацкан повідомив, що після обрання нової Рахункової палати триває доопрацювання плану роботи. Він розповів, що наразі провели один захід – щодо перевірки Міністерства охорони здоров’я у питанні фінансування онкохворих за кордоном.

«Хочу вас запевнити, що там – енна кількість порушень, які будуть тягнути від адміністративної до кримінальної відповідальності», – заявив Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати також поінформував, що окремі керівники державних установ не допускають працівників Рахункової палати для проведення перевірок.

«Зараз наші контрольні групи заходять на перевірку, і деякі керівники державних підприємств і міністерств не пускають. Але ми звернемося потім до вас про посилення відповідальності у тому випадку, якщо будуть такі випадки щодо недопуску до контрольних перевірок Рахункової палати до того чи іншого міністерства, підприємства, що фінансується із державного бюджету», – заявив Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати зазначив, що до звіту за минулий рік у парламенті уже готові, і що сам звіт більше не буде у вигляді «товстої книжки», а в електронному форматі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 16:25 :08