Новини » Політика 21 травня, 2018, 12:16
У БПП вимагають створення додаткового інструменту протидії корупції

Рада має звернути особливу увагу на законопроект щодо створення Нацбюро фінбезпеки, яке стане додатковим інструментом протидії корупції.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявив голова парламентської фракції БПП Артур Герасимов.

Як наголосив голова фракції БПП, Верховна Рада України має звернути особливу увагу на законопроект щодо створення Національного бюро фінансової безпеки.

«Ідеться не просто про створення профільного органу і подолання загроз у сфері державних закупівель, який стане додатковим інструментом протидії корупції. Водночас ми цим законом значно обмежимо можливості інших силових структур чинити тиск на бізнес. Бюро буде займатися аналітичною, а не силовою роботою, що започаткує перехід від каральної по профілактичної моделі діяльності і сприятиме підвищенню довіри суспільства до правоохоронних органів», – наголосив Артур Герасимов.

Голова фракції звернувся до Комітету у закордонних справах з проханням пришвидшити роботу над законопроектом про дипломатичну службу із пропозиціями Президента України.

Окрім того, з його слів, фракція БПП звертає увагу на важливу ініціативу – йдеться про законопроект № 6697 щодо захисту національних інтересів та безпеки: «Ідеться про захист українських підприємств від будь-якого втручання у роботу з боку юридичних осіб держави-агресора».

Артур Герасимов звернувся до голови ВРУ з проханням поставити цей законопроект на розгляд у вівторок, а також попросив колег підтримати проект закону № 8114 щодо протидії ворожій пропаганді у східних областях України.

Голова фракції БПП закликав закрити «кадрові борги», оновивши склад ЦВК, обравши суддів КСУ та призначивши аудитора НАБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 19:38 :48