Новини » Політика 21 травня, 2018, 22:30
Найважче буде відновити Донбас після повернення до України, – Віктор Чумак
ZIK
ZIK

Донбас буде українським – це поза сумнівом! Однак найбільш складне питання – це стратегія відновлення Донбасу, яку не можна визначити одним законом.

На цьому наголосив народний депутат України Віктор Чумак у ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Амністія – це дуже непроста справа, особливо щодо тих, хто воює проти українців на Донбасі. Я думаю, що жодної амністії не може бути для тих людей, хто взяв до рук зброю і вбивав наших військових.

На мою думку, також не може бути жодного пробачення тим людям, які стали колаборантами. Але в цьому випадку ступінь відповідальності має бути співмірною до ступеня правопорушення», – вважає Чумак.

Депутат додає, що це також і питання стратегії, яку вибере Україна щодо відновлення ситуації на Донбасі.

«Донбас буде українським – це поза сумнівом, але для цього потрібен час, матеріальні та людські ресурси, міжнародні допомога та тиск. Однак найбільш складне питання – це стратегія відновлення Донбасу після повернення до України, яку не можна визначити одним законом, оскільки потрібно буде відновлювати економіку, інфраструктуру та соціальні зв’язки.

Це вдасться зробити тільки тоді, коли буде довіра всього українського населення до держави. Тому ми повинні кардинально змінити ситуацію всередині країни, щоб політикам повірили і люди з окупованих територій, і внутрішньо переміщені особи», – підкреслив Віктор Чумак.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 00:51 :17