понеділок, 21 травня, 2018, 14:35 Події
Мати Олега Сенцова: Страшно, що можна узагалі не побачитися
Людмила Сенцова. Фото: hromadske.ua
Людмила Сенцова. Фото: hromadske.ua

Мама Олега Сенцова Людмила Георгіївна бачила сина востаннє три роки тому – влітку 2015 на суді в Ростові-на-Дону, через скло. А перед тим – 12-го травня 2014-го, коли Олега вивели з дому в наручниках. Нині жінка переживає, що про її сина забудуть і Олегу доведеться повністю відбути покарання у сфабрикованій проти нього справі.

Про це вона розповіла Громадському.

Колишня вихователька всі ці роки разом із донькою старшою сестрою Сенцова – виховує двох дітей Олега: 15-річну Аліну і 12-річного Влад, який має аутизм.

Жінка каже, дочка успадкувала незламний характер батька, зараз вона поставила собі за мету отримати освіту.

«Характер у неї точно, як і в Олега. Її багато розпитували про батька, а потім класна керівниця сказала: «Аліно, тобі важко. Тобі треба просто поміняти школу». «Бабусю, я спершу слухала-слухала та хотіла звідти втекти. А потім, коли вона сказала поміняти школу, я повернулася і кажу: я вчилася, вчуся і вчитимусь у цій гімназії. Вам не подобається – то йдіть самі». Тоді вона була в 5-му класі, повернулася й пішла», – розповіла мати Сенцова.

Що ж до молодшого сина – Влада, то він догвий час відчував свої провину у тому, що тата «не стало». Нині, каже Людмила Георгіївна, хлопчику через хворобу дуже потрібний розвиток.

«Я дуже хочу, щоб він вийшов і щоб знову опікувався дітьми. Владові зараз потрібен батько. Він хворий хлопчик, йому необхідний розвиток. Він не дурний, читає чудово. Прочитав улітку «Тома Сойєра», «Робінзона Крузо». Усі по 500 сторінок. Він уголос мені прочитав. Перед сном читає мені вголос. Дуже любить історію. Йому необхідний розвиток. Що з нього буде, якщо залишиться зі мною? Я боюся, що ось так проминуть роки, забудуть і сидітиме 20 років», – розповіла мати Сенцова.

Нагадаємо, 14 травня Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх в’язнів Кремля. За даними правозахисників, їх 64, 27 із них утримують на території РФ, 58 – заарештовані в Криму чи у справах, пов’язаних з Кримом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 03:09 :57