понеділок, 21 травня, 2018, 22:45 Політика
Інтенсивність боротьби з корупцією в державі від появи Антикорупційного суду не залежить, – Касько
ZIK
ZIK

Від того, чи буде створений Антикорупційний суд, чи ні, не залежить те, наскільки інтенсивною буде боротьба з корупцією в тій чи іншій країні.

На цьому в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK акцентував увагу адвокат, екс-заступник генерального прокурора України (у 2014-2016 роках) Віталій Касько.

Гість програми продовжив свою думку й зазначив, що все залежить від політичної волі. «А яку б гарну інституцію ми не створили, як би гарно її не назвали – від цього боротьба з корупцією одразу не вибухне, і всі корупціонери не будуть притягнуті до відповідальності», – міркує Віталій Касько.

Водночас член Руху нових сил Давид Сакварелідзе прокоментував інформацію про те, що Северіон Дангадзе, інший активіст цього ж руху й соратник Саакашвілі, який перебуває під вартою за підозрою у співпраці з членами організованого злочинного угруповання, погодився співпрацювати зі слідством.

«Ця людина перебуває в заручниках уже півроку. Не уявляю, як я повівся б у його ситуації. Дангадзе тримали в нелюдських умовах в одиночній камері. При цьому щотижня запускали до нього щоразу нового кримінального авторитета – ці «зустрічі» організовували слідчі-оперативники. Вони погрожували, мовляв, «якщо ти не даси свідчення на інших, ми з тобою розправимось, бо злочинці в законі вже ухвалили рішення щодо тебе».

«А матері Северіона за кілька днів після цього зламали руку надворі – просто підійшла людина… Коли дивишся в суді на маму зі зламаною рукою – не знаю, як би я сам повівся у цій ситуації. Тому співпрацювати можна, але з інституціями, а не з бандитами, які імітують держоргани», – зазначив Сакварелідзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 12:33 :03