понеділок, 21 травня, 2018, 22:22 Суспільство
Інститут нацпам’яті відновив збір свідчень про Голодомор 1932-33 років

Український інститут національної пам’яті поновлює збір інформації про доброчинців, які рятували людей в роки Голодомору 1932-1933 років в Україні, – Всеукраїнську акцію «Людяність у нелюдяний час», яка була започаткована у 2009 році.

Про це повідомляє прес-служба УІНП.

«Мета акції – вшанувати пам’ять осіб, які допомагали вижити постраждалим у роки Голодомору та чинили опір геноцидній політиці. Зібрані історії увійшли до книги «Людяність у нелюдяний час. Доброчинці в часи Голодомору». Ми відновлюємо пошуки й закликаємо всіх, кому відома інформація про доброчинців у роки Голодомору, надсилати матеріали на електронну (uinp@memory.gov.ua) та поштову (01021, м. Київ, вул. Липська, 16) адресу Українського інституту національної пам’яті з темою «Людяність у нелюдяний час», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, основною вимогою до матеріалів є достовірність наданої інформації із зазначенням джерел (архівні й опубліковані матеріали, усні та письмові свідчення). Зміст має висвітлювати благородні вчинки рятівників у роки Голодомору.

На основі надісланих матеріалів Український інститут національної пам’яті планує випустити друге, доповнене видання книги «Людяність у нелюдяний час». Учасникам акції, матеріали яких увійдуть до збірки, примірник видання буде презентовано безкоштовно.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 00:57 :42