Новини » Львів 21 травня, 2018, 16:14
Фестиваль «Небу-ХАЙ!» запрошує на спортивні атракції та хорошу музику
Фото ГО
Фото ГО "Манівці"

25-27 травня всього за 50 км від Львова (с. Березина Миколаївського району) відбудеться спортивно-музичний фестиваль «Небу-ХАЙ!». Поблизу річки Дністер організатори пропонують розкинути намети і поринути у три дні музики, драйву, творчості та розвитку.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Організатором фестивалю є ГО «Манівці», а фестиваль – цеглина для побудови спортивної школи у селі Березина. Відвідувачам обіцяють різноманітні спортивні квести, майстер-класи, сюрпризи, і все це на свіжому повітрі поблизу річки.

Метою фестивалю є презентувати учасникам альтернативні способи проведення часу на противагу пасивному дозвіллю, а кожен гість зможе знайти тут заняття до душі.

«Гасло нашого фестивалю говорить за себе – це і привіт небу, і не пий. Проблемою українців, а особливо дітей у населених пунктах, де немає можливостей ходити на різні секції, тобто зайняти себе чимось цікавим, є вживання алкоголю. Коли немає нічого для дозвілля, єдиним відпочинком стає спиртне. Ми ж хочемо показати, що проводити вільний час можна без випивки і, головне, це теж буде цікаво!», – розповів президент ГО «Манівці» та організатор фестивалю «Небу-ХАЙ!» Тарас Білошицький.

Тарас Білошицький
Тарас Білошицький

У програмі заходу є як спортивні події для активного дозвілля, так і творчі – для відпочинку після них. Зокрема, цікавими будуть: велопробіг, спортивний квест з подарунками, сплав на байдарках та катамаранах, змагання саморобних плавзасобів, показові виступи, понад 30 спортивних ігор, політ на повітряній кулі. Щоб відпочити душею, організатори пропонують тематичні ватри, де розмовлятимуть про музику, розвиток, екологію, фаєр-шоу, мастер-класи від скульпторів, гончарів, митців і, звичайно, концерт з хорошою українською музикою.

<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>

«Ми проводимо цей фестиваль вже не вперше і кожного року відвідувачів усе більше. Хочу наголосити на тому, що це чудова можливість відпочити з сім’єю, адже наші атракції передбачають абсолютно різні вікові категорії, є навіть бебі-зони для карапузів. Спорт, творчість, музичні виступи, цікаві ігри, смачна їжа – усе це чекає на активних відвідувачів. Завітавши на фестиваль, ви не тільки наберетесь хороших вражень, а й допоможете нам збудувати спортивну школу», – запевняє організатор фестивалю «Небу-ХАЙ!» Анастасія Таранова.

Анастасія Таранова
Анастасія Таранова

Квитки на фестиваль можна придбати онлайн, або на місці проведення заходу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 12:30 :44