понеділок, 21 травня, 2018, 23:05 Політика
Добкін: Завершити війну на Донбасі можуть тільки президенти України та Росії
ZIK
ZIK

Ні європейці, ні американці, ні тим більше ватажки так званих республік, не можуть вплинути на ситуацію. Тому припинити війну на Донбасі можуть тільки президенти обох країн.

Таку думку висловив народний депутат України Михайло Добкін в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«У нас є тільки один варіант – нам необхідно зупинити війну та вийти зі стану повного ступору. Потрібно сідати за стіл перемовин і по-новому розглядати усі взяті на себе фінансові домовленості. Адже наш бюджет та економіка не витримають виплати усіх боргів, які встигла набрати ця влада», – підкреслив Добкін.

Політик переконаний, що одним державам, які називають Україну своїм другом, вигідно, що вона веде війну з Росією. Іншим, припускає депутат, можливо війна і невигідна, проте вони ні на що не впливають.

«На сьогодні вже склалася така ситуація, коли припинити війну на Донбасі можуть тільки дві людини – це Президент України і президент Росії. Більше розмовляти немає з ким – ні європейці, ні американці, ні тим більше ватажки так званих республік, не можуть вплинути на ситуацію», – вважає Добкін.

На думку депутата, припинивши війну, потрібно почати відновлювати принаймні економічні відносини із Російською Федерацією.

«Поки голова держави від імені народу не підпише договір про припинення бойових дій з обох сторін, то війна не припиниться. Відтак потрібно сідати за стіл переговорів і домовлятися, а також знаходити компроміс, із якого Україна вийде сильнішою», – підсумував Михайло Добкін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 22:33 :25