Новини » Світ 44

Чехія стала учасником Європейського центру по боротьбі з гібридними загрозами

Фото: ČTK

Меморандум про гібридні загрози підписав в понеділок в.о. прем’єр-міністра Чехії Андрій Бабіш, завершуючи дводенний візит до Фінляндії.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми раді стати 16-м членом Центру. Це буде цінним вкладом в роботу наших відповідних структур», – заявив Бабіш на спільній з фінським колегою прес-конференції, яка транслювалася на сайті уряду Фінляндії (http://valtioneuvosto.fi).

Боротьба з дезінформацією стала однією з основних тем візиту Бабіша, який назвав Фінляндію «європейським лідером у сфері боротьби з гібридними загрозами».

За його словами, Чехія «постійно стикається з різними брехливими заявами», і в республіці було багато дискусій про дезінформацію, яка могла б впливати, наприклад, на результати виборів. «Це актуальна проблема. Дезінформації багато, і люди пересилають її один одному, а потім це складно спростовувати. Важливо, щоб нас не містифікували і не вводили в оману», – заявив чинний глава уряду ЧР.

Європейський центр по боротьбі з гібридними загрозами діє в Гельсінкі з квітня 2017 року під патронатом НАТО і ЄС. До цієї структури вже приєдналися Естонія, Данія, Франція, Італія, Литва, Латвія, Німеччина, Нідерланди, Норвегія, Польща, Іспанія, Велика Британія, США і Швеція.

загрузка...
загрузка...
Loading...