Новини » Політика 19 травня, 2018, 1:30
Сенченко: Путіна та його режим думка кримчан не цікавить – реалізується програма заміщення населення
ZIK
ZIK

Путіна абсолютно не цікавить думка кримчан, там реалізується програма заміщення населення. Тому я не підтримую ідею про стимулювання виїзду населення на підконтрольні Україні території, бо Путін там все це заповнить «бидлом».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний діяч, нардеп України V – VII скликань Андрій Сенченко.

«На мій погляд, Путін і його режим думка кримчан абсолютно не цікавить. І ті репресії, які відбуваються в Криму, в першу чергу, націлені на витіснення з Криму татар й українських громадян інших національностей. Там реалізується програма заміщення населення. Я не погоджуюся з тим, що потрібно стимулювати виїзд із наших територій громадян на підконтрольні Україні території, тому що Путін все це заповнить «бидлом», яке він завозить», – зазначив екс-нардеп.

Також, за його словами, в Україні за найскромнішими оцінками 1,6 мільйона вимушених переселенців, і цим людям потрібно допомогти. А влада зовсім не демонструє ні розуміння, ні бажання щось зробити в цьому питанні. 

«Вимушеним переселенцям треба допомогти хоча б мінімально, щоб ці люди облаштувались і могли отримати роботу», – переконаний Сенченко.

Зокрема пан Сенченко вважає, що дуже важливо не обіцяти нездійсненних речей. Повинен бути той мінімум, на який здатна держава за нинішнього стану економіки і можливостей платників податків.

«Питання не тільки в тому, що влада продекларувала, наприклад, тимчасове надання житла, а в тому – у що це вилилось. Переселенців поселяють у якісь пансіонати-санаторії і при цьому не компенсують власникам елементарні речі, комунальні послуги. Починаються конфлікти між людьми, і їх викидають на вулиці або виключають світло та воду. Це тільки озлоблює людей», – прокоментував гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:55 :36