п'ятниця, 18 травня, 2018, 16:41 Події
Заява журналіста про удар по Керченському мосту схожа на провокацію, – Клімкін

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заперечує, що зустрічався з журналістом Томом Роганом, який напередодні опублікував матеріал, в якому йдеться про необхідність Україні завдати удару по Керченському мосту.

Про це повідомляє «Радіо свобода».

Клімкін припускає, що це може бути «російською провокацією».

«Смішно. Я ніколи не говорив з чоловіком і статтю не варто коментувати. Не впевнений, чи він хоче представити мене як героя чи злочинця:) насправді це не має значення. Схоже на російську провокацію», – написав він у Twitte, реагуючи на твіт Рогана, в якому журналіст стверджує, що зустрічався з Клімкіним і почув слова схвалення.

 

18 травня Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти редактора американського видання Washington Examiner Хьюго Гурдона.

Як йдеться на сайті відомства, саме цей редактор «погодив і опублікував» на сайті видання статтю журналіста Тома Рогана, в якій є заклик до України завдати удару по Керченському мосту, що з’єднує анексований Крим з російським Краснодарським краєм.

Російські слідчі вбачають у діях редактора «пропаганду тероризму».

17 травня кримінальну справу за тією ж статтею відкрили і проти самого Рогана.

У матеріалі Рогана, який опублікований в рубриці «Думки» 15 травня, йдеться про те, що Україні слід було б завдати удару по мосту, оскільки він був побудований без її згоди для того, щоб зміцнити позиції Росії на анексованому півострові.

18 травня Роган опублікував в Washington Examiner ще одну статтю, в якій пише, що не відмовляється від своїх слів, проте підкреслює, що Господь покликав підірвати міст «без єдиної жертви».

Він також назвав «справжнім тероризмом» дії Росії в Україні та нагадав про переслідування і вбивства журналістів у Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 18:55 :24