Новини » Регіони 18 травня, 2018, 12:59
В Ужгороді визначили переможців фестивалю «Книга-фест-2018»
В Ужгороді визначили переможців фестивалю  «Книга-фест-2018»
В Ужгороді визначили переможців фестивалю «Книга-фест-2018»

Завершила свою роботу сьома виставка «Книга-фест-2018», підсумком якої стало визначення і нагородження переможців конкурсу книги.

Експертне журі, на чолі з доктором історичних наук Романом Офіцінським, обрало найкращих в 14 номінаціях.

 Основну нагороду у номінації «Фест-книга – 2018» одержало державне видавництво «Карпати» за книгу Михайла Приймича «Церковний живопис Закарпаття». За цю ж книжку видавництво здобуло перемогу і в номінації «Видання з мистецтвознавства», а за видання Сергія Федаки «Ми, Федір Корятович, з ласки Божої князь Мункача…» – в номінації «Животворне минуле».

 Переможцем у номінації «Літературно-художнє видання: проза» стало видавництво «TIMPANI» за книжку «Рік довший ніж сторіччя» Любоша Юріка. Найкращим у номінації «Літературно-художнє видання: поезія» стало видавництво «Знання» за альманах «Сім крутих перевалів». 

 Підприємство «Ужгородська міська друкарня» здобуло перемогу у номінації «Довідково-інформаційне видання» за книжку «Освіта Закарпаття у цифрах і фактах 2016-2017 навчальний рік». 

У номінації «Навчальне видання» переможцем визнано «Видавництво Олександри Гаркуші» за підручник «Словацька мова» Світлани Пахомової та Ярослава Джоґаника, а найкраще публіцистичне видання побачило світ у видавництві «Ґражда» – книжка «Особистість у вимірі часу» Юрія Балеги. Перемогу у номінації «Туризм і рекреація» здобуло видавництво «Патент» за книгу «Національний природний парк «Синевир»: становлення і розвиток» Юрія Бабічина. Найкращим виданням для дітей визнали книжку «Pointbook. Різдвяна історія» Ольги Слави, видану в поліграфцентрі «Ліра». 

Фотоальбом «Ужгород» (укладачі С. Денисенко, А. Рущак, Т. Смірга), виданий товариством «РІК-У» переміг у номінації «Образотворче видання». 

У номінації «Найкраща книга закарпатського автора або книга про Закарпаття, видана за межами області» переможцем стало видавництво «Навчальна книга – Богдан» з книгою «Останній опришок Микола Шугай» Олександра Гавроша.

В межах виставки «Книга-фест-2018» також провели конкурс на найкращий малюнок до твору серед юних художників. Відзнаку у номінації «Майбутній ілюстратор книги» отримав Максим Гебеш за ілюстрації до віршів Галини Малик «Пілот», – повідомляють організатори.

Книгою-симпатією відвідувачів виставки стало видання Ігоря Рассохи «Справжність Велесової книги: науковий доказ» київського видавництва «Український пріоритет». 

В Ужгороді визначили переможців фестивалю  «Книга-фест-2018»
В Ужгороді визначили переможців фестивалю «Книга-фест-2018»
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 21:59 :13