п'ятниця, 18 травня, 2018, 12:08 Економіка
В уряді вирішили переорієнтувати роботу центрів зайнятості
Центр зайнятості
Центр зайнятості

Центри зайнятості в Україні мають переорієнтувати свою роботу із утримання безробітних на підтримку створення нових робочих місць та боротьбу з трудовою міграцією.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Голова фракції «Народного фронту» У ВРУ Максим Бурбак звернувся до очільника уряду, наголосивши, що нині відбувається зростання трудової міграції українців за кордон, і з огляду на це потрібно створити всі умови для гідної праці українців у рідній державі. Політик зазначив, що «Народний фронт» ініціює створення окремого відомства чи управління, яке займалося б проблемами трудової міграції, адже нині в Україні немає цілісної державної політики у цьому напрямку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що сьогодні завданням для служб зайнятості є їх переорієнтування із утримання безробітних на підтримку створення нових робочих місць і мотивацій для створення робочих місць і підвищення зарплат. З його слів, важливим є питання оплати праці українців і що нині в Україні є підприємства, які пропонують працівникам ринкову зарплату.

«Тому будемо переорієнтувати роботу центрів зайнятості на системну службу підтримки… (працівників. – Ред.) та боротьби з трудовою міграцією», – заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр України наголосив, що питання трудової міграції українців у пошуках кращого місця роботи не є новим та формувалося десятиліттями, проте на цю проблему відповідальні за стан економки не звертали уваги.

«Їдуть – і нехай їдуть. Наше ж завдання сьогодні – вирішити цю проблему і знайти рішення… Я думаю, у середньостроковій перспективі це можливо. Потрібно, щоб економіка зростала. І тут нам потрібна підтримка парламенту, у тому числі, для зміни законодавства, що створить таку мотивацію», – зауважив Прем’єр-міністр України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 07:32 :16