п'ятниця, 18 травня, 2018, 16:31 Економіка
В е-декларації Гонтаревої виявлено порушення
Валерія Гонтарева. Фото: НБУ/Flickr
Валерія Гонтарева. Фото: НБУ/Flickr

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) виявило порушення в електронній декларації колишньої глави Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревої за 2016 рік.

Про це повідомило джерело у НАЗК, передають «Українські новини».

Зокрема, Гонтарева не вказала відомості про дохід, отриманий у вигляді додатково блага, в сумі 11,2 тис. грн. Також у е-декларації екс-глава НБУ «забула» вказати 28,4 тис. грн, отримані її чоловіком Олегом Гонтарєвим у вигляді дивідендів, додаткового блага та інших доходів.

Крім того, у декларації вказані недостовірні дані про нараховану синові зарплати на суму 16,5 тис. грн. А у розділі Об’єкти нерухомості екс-глава НБУ неналежним чином вказала вартість земельної ділянки площею 2,5 тис. кв. м в селі Гореничі (Київська область).

Також в декларації не вказані відомості про компанії Вансер Груп, кінцевим бенефіціаром якої станом на 31 грудня 2016 року був її старший син Антон.

В цілому, Гонтарева вказала недостовірні дані, які відрізняються від достовірних, на загальну суму 57,4 тис. грн. Тепер вона повинна буде подати виправлену декларацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 22:11 :56