п'ятниця, 18 травня, 2018, 9:07 Львів
У Жидачеві міська рада взялася за облаштування прибудинкових територій

У Жидачеві реалізовують програму з облаштування прибудинкових територій. Цьому передують зустрічі керівництва міста з мешканцями будинків, під час яких вивчають думку людей.

Цими днями міський голова Володимир Левко зустрівся з мешканцями будинку №10а, що на вулиці Мазепи. Саме на цій прибудинковій території розпочався капітальний ремонт. Мер міста, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, начальник міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець та начальник дільниці з експлуатації і ремонту житлового фонду Ольга Йонка спілкувалися з власниками квартир, котрі висловили прохання збільшити площу для стоянки автомобілів, облаштувати місця для відпочинку лавками, поновити ринви і встановити дашки над входами у підвальні приміщення.

В. Левко детально розповів про те, що передбачено зробити для того, щоб прилегла територія Мазепи, 10а стала ще одним комфортним громадським простором Жидачева. Адже саме це передбачено і в проектній документації. Доріжки будуть акуратно вистелені бруківкою, зелені клумби відгороджені бордюрами, комунальні служби наведуть лад і подвір’я багатоквартирного дому набуде нового ошатного вигляду. На ці роботи з міського бюджету буде виділено понад 600 тисяч гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 08:07 :07