Новини » Львів 18 травня, 2018, 16:50
У Заболотцівській ОТГ у вишиванку одягнули школу

У день вишиванки у Заболотцівській об’єднаній територіальній школі у вишиванку одягнули школу, якій у цьому році повністю оновили фасад.

Про це повідомляє Офіс реформ у Львівському РВ АМУ

Як розповіла голова Заболотцівської ОТГ Марія Дискант, Заболотцівська школа – опорна. Навчається тут 200 учнів, має школа і дві філії – школу I-II ступеня у селі Луговому та школу I ступеня у селі Висоцькому.

Термодернізувати школу громаді вдалося за сприянням народного депутата Михайла Бондаря, який виділив на неї з власного фонду 2 млн 700 тисяч гривень. На ремонтні роботи їх не вистачило, тож громада мусила докладати свої кошти. А проводити ці роботи довелося у стислі терміни.

«За два місяці ми перенесли з підвалу котельню, купили новий котел і утеплили фасад школи мінеральною ватою, – розповідає Марія Дискант. – Котел поки що обігріває лише школу, але має обігрівати ще й шкільну майстерню. Крім того, у котельні плануємо встановити іще один котел, який обігріватиме дитячий садочок – його спорудження передбачене генеральним планом Заболотців. І це лише один із наших великих проектів, реалізація якого була би неможливою без утворення об’єднаної територіальної громади».

.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 02:54 :37