п'ятниця, 18 травня, 2018, 8:50 Львів
У Дрогобицькому районі провели тренінг з питань медичного догляду за дитиною віком до трьох років

У сесійні залі Дрогобицької районної ради відбувся тренінг з питань медичного догляду за здоровою дитиною віком до трьох років.

Заступник головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Роман Винар ознайомив присутніх з наказом МОЗ України № 149 «Про затвердження клінічного протоколу медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років».

Роман Винар наголосив на важливості дотримання вимог наказу, оскільки відхилення у фізичному розвитку дитини потребує консультацій лікарів-спеціалістів та повинно враховуватись при встановленні клінічного діагнозу. Він зазначив, що у протоколі визначено терміни та обсяги проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів дітей віком до трьох років, основні принципи догляду з метою розвитку, раціонального вигодовування та харчування, оцінки фізичного та психомоторного розвитку, цільового консультування батьків.

На завершення тренінгу учасники пройшли тестування з питань медичного догляду за здоровою дитиною віком до трьох років, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 18:53 :34