п'ятниця, 18 травня, 2018, 14:53 Львів
У Дрогобицькій лікарні встановлять сучасний апарат для діагностики та лікування захворювань судин

У КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» встановлять ангіограф для діагностики та лікування захворювань судин.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

«Ангіограф – сучасний прилад, призначений для профілактики та лікування серцево-судинних та інших захворювань, який методом рентгенологічного дослідження дозволяє визначити місце і ступінь патології – негативних змін судин. Це унікальна рентген-система, яка дозволяє лікарям оперативно діагностувати і ліквідувати будь-яку патологію в судинах і тканинах», – розповів начальник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Володимир Чуба.

За словами посадовця, відділення інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда, на базі якого встановлять ангіограф, буде створено в структурі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Придбання апарату відбудеться у межах програми міністерства охорони здоров’я України коштом державного бюджету. Його приблизна вартість становить близько 25 мільйонів гривень.

«Кошти для ремонту та облаштування приміщень під створення відділення будуть виділені з міського бюджету», – запевнив міський голова Тарас Кучма.

Мер розповів, що завдяки співпраці Дрогобича з іноземними державами у сфері охорони здоров’я, зокрема, Австрією, Сполученими Штатами Америки, фахівці відділення інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда міської лікарні пройдуть безкоштовне стажування за кордоном.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 07:36 :24