п'ятниця, 18 травня, 2018, 15:20 Політика
«Північний потік-2» призведе до повної окупації України та розвалу ЄС, – Березюк
ZIK
ZIK

У Німеччині говорять, що «Північний потік-2» – це не політика, а економіка. Насправді, це «пакт Молотова-Ріббентропа», який призведе до окупації всієї Європи та розвалу Європейського Союзу.

Про це, спілкуючись із журналістами в кулуарах Верховної Ради України, заявив народний депутат Олег Березюк.

«Сьогодні відбувається війна цивілізацій – східної деспотії, яку репрезентує імперська Росія, і західної демократії. Демократія завжди є слабкою в своїх процесуальних рішеннях, особливо європейська. Я хочу сказати, що сьогодні перемога на боці російської східної деспотії», – заявив нардеп.

Він переконаний, що сьогодні «Північним потоком-2» Росія практично «зайшла в Берлін і знову будує Берлінську стіну».

«Якщо ми сьогодні програємо «Північний потік-2», програємо нашу газотранспортну систему, Україна буде окупована. Буде сильною Німеччина, але розвалиться Європейський Союз, що призведе і до розвалу Німеччини. Ми матимемо абсолютне повторення початку і середини 20 століття», – переконаний Олег Березюк.

На його думку, наші дипломатична служба та медіа повинні використати всі можливості пояснити людям і в Європі, і в Україні, що сьогодні триває бій.

«Зауважте, цей бій триває на території України вже чотири роки. У 2014 році на захист стали добровольчі батальйони, що було непередбачувано для Російської імперії. Потім це зробив парламент, не ухваливши особливий статус Донбасу. А зараз йде боротьба за українську ГТС, яка не є економікою країни, а є її міліарним щитом», – підкреслив народний депутат.

Тому він вважає, що на своїй зустрічі Ангела Меркель саме про це говоритиме з Володимиром Путіним – як виходити з цієї ситуації.

«Далеко зайшли німецькі бізнесмени. В Німеччині кажуть: «Північний потік-2» – це не політика, а економіка. Ні, «Північний потік-2» – це «пакт Молотова-Ріббентропа», який призведе до окупації всієї Європи та розвалу Європейського Союзу. Хід за Сполученими Штатами Америки», – каже народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 01:45 :21