Новини » Політика 18 травня, 2018, 22:10
Омелян: Я не бачу серйозної роботи правоохоронців щодо корупції на «Укрзалізниці»
ZIK
ZIK

Правоохоронні органи не розслідують махінації, розкрадання та вплив різних груп, зокрема і кримінальних, на підприємство «Укрзалізниця».

Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

«Коли нове керівництво «Укрзалізниці» презентувало результати своєї роботи, то визнало, що попередні управлінці призвели до величезних збитків на підприємстві.

Відтак, я впевнений, що щороку на «Укрзалізниці» безслідно зникає щонайменше 15 мільярдів гривень. Це дуже великі гроші і для компанії, і для країни загалом», – підкреслив Омелян.

Дійсно, визнав міністр, вже було викрито багато корупційних схем. Зокрема, на початку цього року було зупинено махінацію, через яку викривлювалася ціна на вагони «Укрзалізниці». Після цього прибуток підприємства зріс на 300 мільйонів гривень щомісяця.

Щодо ефективності нового керівництва, зауважив Омелян, то воно дійсно працює набагато краще. Однак для досягнення реальних результатів працювати має весь уряд.

«Ще одне питання – наскільки ефективною сьогодні є «Укрзалізниця», адже реально вона може бути компанією номер один в Україні або ж серед топ-3 компаній залізничних перевезень у Європі.

Утім вона не є такою через те, що ніхто не думає про її розвиток, а просто живуть сьогоднішнім днем і крадуть, як востаннє», – констатував міністр інфраструктури.

Також він зазначив, що правоохоронні органи не займаються махінаціями, розкраданням та впливом різних груп, зокрема і кримінальних, на підприємстві «Укрзалізниця».

«Я не бачу серйозної роботи правоохоронних органів щодо усіх наданих мною фактів зловживань і корупції в компанії. Я лише знаю, що ГПУ веде кілька розслідувань, а НАБУ займається окремими епізодами. Що ж до решти правоохоронних органів, то мені нічого не відомо», – стверджує Володимир Омелян.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 14:31 :07