п'ятниця, 18 травня, 2018, 10:25 Події
На Луганщині через грозу та бойові дії без світла понад 2,5 тис. домівок
Фото: znaj.ua
Фото: znaj.ua

Гроза, бойові дії та нестабільність енергосистеми призвели до нових знеструмлень на підконтрольній території Луганщини вранці 18 травня. Так, за оперативною інформацією, станом на 08.30 без електроенергії перебували 2603 споживачі. Чотири населені пункти знеструмлено повністю, ще п’ять – частково. Без живлення – 39 підстанцій.

Про це повідомила прес-служба Луганського енергетичного об’єднання.

Як повідомляється, на території обслуговування Попаснянського РЕМ з вечора 17 травня через грозу без електроенергії частково опинилися мешканці населеного пункту Золоте (492 абоненти). Також через негоду сьогодні вранці частково знеструмлено Горськ, без світла – 1227 споживачів. Рано-вранці внаслідок бойових дій частково було знеструмлене Троїцьке, без світла – 322 абоненти.

Через грозу з вечора 17 травня без електроенергії перебувають і 197 споживачів на території обслуговування Сєвєродонецького РЕМ. Тут повністю без світла Пурдівка, Замулівка.Як зазначають в організації, для проведення відновлювальних робіт необхідно залучити масштабні людські та матеріальні ресурси, бо пошкоджена кабельна лінія електропередачі протяжністю 4,5 км, її ремонт завжди був проблемним та тривалим. На жаль, сумнівно знаходження енергетиками таких можливостей без сторонньої допомоги. Хоча серед знеструмлених об’єктів є й вкрай важливі – наприклад, дві військові частини.

Також з вчорашнього вечора через негоду знеструмлено низку населених пунктів на території обслуговування Біловодського РЕМ. Повністю без світла Благодатне та Червона Зоря, частково – Нікольське, Нікольське – 1, Шелестівка. Загалом – 365 споживачів.

Як вже зазначалось, причиною знеструмлень 18 травня стали несприятливі погодні умови та бойові дії. В той же час, серед причин знеструмлень називають й нестабільність енергосистеми Луганської області, яка виникла внаслідок відсутності належного технічного обслуговування протягом 1,5 року. Енергетики роблять все можливе для найшвидшого відновлення електропостачання, але проведення відновлювальних робіт ускладнюється півторарічною господарською кризою в Луганському енергетичному об’єднанні, що викликана відсутністю коштів, палива та ремонтних матеріалів для оперативно-виїзних бригад. Тому без сторонньої допомоги не обійтись, і в ЛЕО вдячні всім, хто допомагає енергетикам оперативно ремонтувати пошкоджені електромережі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 18:55 :01