live

Москва тисне на Київ, аби у списках на обмін з'явився Рубан, – Корчинська

ZIK

Нещодавні обстріли по Троїцькому, де вогонь вели по цивільних будинках, – це тиск на Україну, щоб вона була більш поступливою в перемовинах та погодилася домовлятися із представниками терористів.

Таку думку висловила народний депутат України Оксана Корчинська в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі»на телеканалі ZIK.

«Протягом останнього місяця на фронті поранено 129 військових, і є 13 загиблих – такого загострення вже давно не було. На мою думку, таким чином росіяни тиснуть на нас, щоб Україна включили на обмін Рубана – так званого генерала. До того ж, не в межах особливого обміну, а серед 80-ти інших затриманих», – зауважила Корчинська.

Ще однією із причин загострення, на думку депутата, є новий формат проведення воєнних дій з боку України, тобто Операція об’єднаних сил, яка почалася 1 травня з новим командування.

«Нещодавні обстріли по Троїцькому, де вогонь вели по цивільних будинках, це також тиск на Україну, що вона була більш поступливою у перемовинах та погодилася домовлятися із представниками терористів.

Оскільки у Росії пройшли вибори, то тепер у них розв’язані руки. Вони вибрали нового куратора проросійських найманців на Донбасі, який хоче показати, що він більш жорсткий, ніж попередній – Сурков», – зазначила Оксана Корчинська.Loading...
Loading...
Loading...