п'ятниця, 18 травня, 2018, 14:41 Політика
Міжнародний суд у Гаазі вимагає від РФ звіту, чому вона ігнорує наказ щодо Меджлісу
Палац миру - офіційна резиденція Міжнародного суду ООН і Постійної палати третейського суду в Гаазі. Фото: Сомер Ірина/УНІАН
Палац миру - офіційна резиденція Міжнародного суду ООН і Постійної палати третейського суду в Гаазі. Фото: Сомер Ірина/УНІАН

Сьогодні, 18 травня, Міжнародний Суд ООН звернувся до РФ з вимогою надати йому інформацію про виконання наказу Суду від 19 квітня 2017 року щодо відновлення діяльності Меджлісу.

Про це повідомила заступник глави МЗС з питань євроінтеграції Олена Зеркаль на своїй сторінці у Facebook.

Вона нагадала, що в квітні цього року українське МЗС звернулося до Суду з проханням надати тлумачення цього наказу. Це викликано тим, що протягом року РФ не зробила нічого для виконання припису Суду.

«Єдине, що ми чули – «ми вживаємо необхідних заходів», хоч попередні заходи, визначені Судом, вимагали невідкладної реакції. Таке ставлення РФ означає фактичне ігнорування Міжнародного Суду ООН. Тепер, відповідно до запиту, РФ має пояснити Суду, що було зроблено для створення нормальних умов діяльності Меджлісу в Криму», – повідомила Зеркаль.

За її словами, суд також запропонував Україні надати інформацію з цього питання.

«Ми поінформуємо Суд про всі зусилля, яких було докладено для реалізації наказу Суду як з боку держави, так і представниками Меджлісу. Наразі це процедурні кроки для того, щоб дати можливість Суду оцінити реальний стан справ», – долала Зеркаль.

Нагадаємо, сьогодні – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 18:53 :10