п'ятниця, 18 травня, 2018, 13:08 Львів
Львів надасть допомогу на оздоровлення дітей учасників АТО: які категорії її зможуть отримати

Львівська міська рада надасть одноразову фінансову допомогу для оздоровлення дітей учасників АТО.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, сьогодні виконавчий комітет затвердив положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців Львова.

Надання такої допомоги передбачає Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні, яка діє у Львові. Втім, щороку затверджують розмір допомоги та категорії дітей, що її отримають.

Так, цьогорічна одноразова виплата становитиме 3,5 тис грн, її отримають такі категорії:

  • Діти осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України.
  • Діти з інвалідністю учасників антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності.
  • Діти учасників антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.
  • Діти (без надання статусу), один з батьків яких помер.

Окрім того, рішення передбачає надання одноразової допомоги сім’ям, де виховують 4 і більше дітей. Так, по 2 тис. грн на кожну дитину віком до 18 років надаватимуть дітям з сімей учасників антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), у яких на вихованні є четверо і більше дітей віком до 18 років (а також дітей, які навчаються у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання, до досягнення ними 23 років і не мають власних сімей, незалежно від їхнього місця проживання або реєстрації, не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні).

Для отримання допомоги бійці-добровольці подають видане посвідчення учасника бойових дій, копію свідоцтва про народження дітей, паспорт та ідентифікаційний код, а також банківські реквізити, на які надійде матеріальна допомога.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 00:32 :44