п'ятниця, 18 травня, 2018, 11:38 Львів
Група незрячих зі Львова вирушить у кількаденну автомандрівку до Поліського краю

Група львівських незрячих упродовж 18−22 травня вирушить у кількаденну автомандрівку до Поліського краю.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Як розповіла Оксана Потимко, заслужений працівник соціальної сфери України, 25 незрячих разом з супроводжуючими відвідають Коростишів, Верхівню, Хорошів, Бердичів, Радомишль, Житомир, Новоград-Волинський та інші міста.

«Серед найбільш привабливих об’єктів – музей ремесел поблизу Житомира, садиба «Поліська хата», музей Джозефа Конрада у Бердичеві та кляштор Св. Варвари, в якому вінчався Бальзак, музей коштовного каміння у Хорошеві, монастирі та палаци Терещенків, музей космонавтики у Житомирі та ін.

Групу супроводитиме екскурсовод, яка навчалась мистецтву коментування візуальних об’єктів і маршрутів для осіб з вадами зору – мистецтву аудіодискрипції. Більше того, на місцях проведення екскурсій у Коростишеві, Радомишлі, Верхівні, Житомирі екскурсанти отримуватимуть фаховий коментар гідів завдяки тому, що восени 2017 року ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» організовував курси аудіодискрипції для екскурсоводів Житомирщини. Зараз це допоможе львівським екскурсантам розуміти і уявляти собі маршрут і пропоновані для огляду об’єкти, мати можливість скористатися елементами доступності в музеях тощо», – розповіла Оксана Потимко.

Автомандрівка фінансується управлінням соціального захисту Львівської міської ради в рамках заходу під назвою «Мандрівна планета – 2».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 06:35 :14