п'ятниця, 18 травня, 2018, 12:02 Львів
Дорога у військовому містечку Яворова – у жахливих вирвах
Дорога у військовому містечку Яворова – у жахливих вирвах
Дорога у військовому містечку Яворова – у жахливих вирвах

Дощова погода заповнила брудною водою величезні вирви на дорогах, що у 53-му військовому містечку Яворова.

Про це передає сьогодні, 18 травня, власкор IA ZIK з місця події.

Потерпає від бездоріжжя і шлях, який веде до каплички Богоматері, зведеної парафіянами церкви Покрови Пресвятої Богородиці, між будинками, в яких живуть родини захисників Вітчизни.

Мешканці військового містечка Яворова обурюються, що останній раз вирви на дорогах тут ремонтували у грудні 2014 року, коли приїжджала делегація з Києва, очолювана  Президентом України, на відкриття житлового будинку №98.

«До приїзду Порошенка замерзле болото бетонували в авральному режимі. А щоб київські гості не бачили дірок, тротуар для них устелили величезним червоним із зеленими лампасами килимом-доріжкою. Хлипким виявився той бетон. Дощ його швиденько вимив», – згадує дружина ветерана ЗСУ.

Як довідався журналіст з компетентних джерел, міністерство оборони грошей для порятунку від бездоріжжя Яворівського гарнізону, куди входить 53 військове містечко з майже 3 тис. населення та військова частина, не скеровує роками.

А Яворівській міській раді ця величезна територія не належить, отож ремонтувати тут дороги місто не має права.

Дорога у військовому містечку Яворова – у жахливих вирвах
Дорога у військовому містечку Яворова – у жахливих вирвах

Щоправда, міський голова Павло Бакунець разом з депутатським корпусом ініціював вимощення бруківкою тротуару від автобусної станції аж до КПП 24 ОМБ, ремонту шматочку шляху напроти церкви та біля дитячого ігрового майданчика.

Нагадаємо, що Яворівська міська рада Львівської області вже прийняла рішення про згоду взяти на свій баланс не лише водо- та електропостачання, а й житловий фонд 53 військового містечка Яворова. Про це мер Бакунець інформував на особистому прийомі в Києві міністра оборони України Полторака, а також мова йшла під час відвідин на початку цього року Яворівської РДА заступником міністра оборони Шевчуком. Однак далі слів справа не посувається.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 06:34 :24