п'ятниця, 18 травня, 2018, 13:51 Львів
Держархбудінспекція анулювала дозвіл на забудову в Золочеві після голодування мера

У зв’язку з оголошенням безстрокової акції протесту Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа, представники департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області здійснили виїзд на об’єкт «Будівництво об’єктів торгівлі та обслуговування на вул. Кривоноса (прибудова магазину промислових товарів та кафе-бару до існуючого кінотеатру на пл. Вічевій, 1 в м. Золочеві, Львівської області».

Про це йдеться повідомленні Державної архітектурно-будівельної інспекції.

За словами директор департаменту Романа Желиха, під час спілкування з мером було прийнято рішення про невідкладну спільну роботу щодо правового врегулювання конфліктної ситуації навколо будівництва на головній площі райцентру. Зокрема, проведено перевірку об’єкта будівництва, під час якої були виявлені суттєві порушення містобудівного законодавства, а саме – здійснення будівельних робіт з відхиленням від затверджених проектних рішень.

Таким чином, 18 травня 2018 року Державна архітектурно-будівельна інспекція України прийняла рішення про анулювання дозволу від 2 березня 2009 року на об’єкт «Будівництво об’єктів торгівлі та обслуговування на вул. Кривоноса (прибудова магазину промислових товарів та кафе-бару до існуючого кінотеатру на пл. Вічевій, 1 в м. Золочеві, Золочівського району Львівської області». Наразі подальші будівельні роботи на зазначеному об’єкті є незаконними.

Нагадаємо, міський голова Золочева Ігор Гриньків оголосив безстрокову акцію голодування на знак протесту проти самочинного будівництва на центральній площі міста.

Як повідомлялося, у Золочеві мер та депутати вимагають зупинити незаконне будівництво.

У місті  місцевий підприємець зумів відібрати в громади частину центральної площі міста. Тепер міська влада намагається повернути площу через суди.

За адресою площа Вічева, 1 у Золочеві розміщена будівля кінотеатру «Дружба», яка з 2004 року є у власності підприємця Ігоря Бартківа. У 2016 році І. Бартків самовільно захопив частини бульвару Г. Сковороди та площі Вічевої та, не маючи права на землю, розпочав реконструкцію кінотеатру «Дружба» з добудовою торгових приміщень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 10:20 :49