п'ятниця, 18 травня, 2018, 13:23 Регіони
Через 10 днів без газу можуть опинитися понад 80% підприємств на Волині

До 27 травня підприємства різної форми власності на Волині мають встановити засоби дистанційної передачі даних. Наприкінці травня показання лічильника газу зможуть передавати лише дистанційно.

Про це IA ZIK повідомила фахівець зв’язків із громадськістю ПАТ «Волиньгаз» Оксана Швець.

Відповідне обладнання досі не встановлено на 3013 об’єктах непобутового призначення, а це понад 80% підприємств. Тож без газу можуть залишитись навіть навчальні та медичні заклади, музеї, магазини, адмінприміщення, банківські та поштові відділення, підрозділи прокуратури та поліції, заклади відпочинку.

Засоби дистанційної передачі даних поки що не встановлені здебільшого на невеликих підприємствах та об’єктах соціальної сфери і бюджетних установах Волинської області.

«Наразі близько 89% об’єктів непобутового призначення не облаштовані засобами дистанційної передачі даних. Переважно це комунально-побутові підприємства з невеликим споживанням газу. Кожному було надіслано лист-повідомлення з роз’ясненням процедури і відповідальності за невиконання норм Закону. Тому закликаємо власників не затягувати цей процес, і звернутися з заявою щодо замовлення на виготовлення проекту технічного переоснащення до Центрів обслуговування клієнтів з раніше отриманими технічними завданнями», – зауважив технічний директор ПАТ «Волиньгаз» Павло Козюк.

У разі, якщо до 27 травня не будуть встановлені засоби дистанційної передачі даних, то на об’єкти буде припинено газопостачання. Його відновлення буде можливо тільки після встановлення модему та оплати витрат за відновлення газопостачання. Важливо, що відновлення газопостачання в опалювальний сезон – також можливо лише з модемом незалежно від форми власності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 23:29 :07