п'ятниця, 18 травня, 2018, 13:05 Події
16 блокпостів на Донбасі замінять поліцейські патрулі
Фото: Відділ комунікації поліції Донецької області
Фото: Відділ комунікації поліції Донецької області

Скоротити кількість блокпостів із 41 до 25 і замінити їх на піші та автопатрулі хочуть у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області, посилаючись на заступника Голови Нацполіції, полковника Костянтина Бушуєва, який координує діяльність Національної поліції в рамках проведення Операції об’єднаних сил.

«До 30 травня на території двох областей поліцейські будуть нести службу на 41 блокпості. Прийнято рішення про оптимізацію блокпостів та зменшення їх кількості до 25. Їх основною функцією буде забезпечення пропускних режимів в межах зони «Безпеки». Зона «Безпеки» – це зона, яка розміщується між адміністративно-територіальними кордонами Луганської та Донецької областей і є другою лінією, яка відмежовує зону «Безпеки» та зону «Бойових дій», – розповів Костянтин Бушуєв.

Завдяки скороченню блокпостів створять 68 піших патрулів, які виконуватимуть завдання в межах населених пунктів та 38 автопатрулів, які беруть на себе функцію мобільних блокпостів.

Також відбудеться повне переформатування роботи блокпостів, що дозволить якісніше проводити пропускний режим у зоні «Безпеки».

Співробітники поліції, які несуть службу на блокпостах повинні обов’язково проходити спеціальну підготовку.

Обговорювали і питання щодо матеріально-технічного забезпечення і переобладнання блокпостів.

«Усі блокпости у плановому порядку повинні бути переобладнанні. Ми повинні забезпечити належні умови для працівників, які несуть на них службу і створити потрібні умови для пропускного режиму», – додав Костянтин Бушуєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 19:45 :46