четвер, 17 травня, 2018, 11:07 Світ
Відкриття Керченського мосту – явне порушення РФ міжнародного права, – МЗС Польщі
МЗС Польщі. Фото: wikipedia.org
МЗС Польщі. Фото: wikipedia.org

Офіційна Варшава засудила будову так званого кримського мосту й заявила, що це чергове явне порушення Росією міжнародного права.

Про це йдеться в офіційній заяві МЗС Польщі, опублікованій на Twitter.

«Будівництво Росією так званого кримського мосту, без згоди України та проти позиції Генеральної асамблеї ООН – чергове явне порушення засад міжнародного права», – наголосили в Міністерстві закордонних справ Польщі.

«Дипломатичне відомство Польщі, вважає, що дії Росії призводять до того, що все важче реалізовувати досягнення мирного врегулювання, що враховує інтереси української сторони. Воно теж суперечить неодноразовим запевненням представників російської адміністрації, що вони хочуть мирного врегулювання конфлікту з Україною», – йдеться у заяві.

«Закликаємо російську сторону утриматися від подальшого порушення територіальної цілісності та незалежності України. Водночас нагадуємо, що згідно з резолюціє Генеральної асамблеї ООН від 27 березня 2014 року, міжнародна спільнота визнала незаконним так званий «референдум про самостійність» в Криму, продемонструвавши підтримку для суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України у межах визнаних кордонів», – підкреслено у повідомленні МЗС Польщі.

Нагадаємо, що Євросоюз, США, Великобританія та НАТО засудили будову та відкриття Керченського моста Росією.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 15:23 :47