четвер, 17 травня, 2018, 15:07 Світ
У Польщі затримали російських шпигунів, які розпалювали польсько-українську ворожнечу
Агентство внутрішньої безпеки Польщі. Фото: abw.gov.pl
Агентство внутрішньої безпеки Польщі. Фото: abw.gov.pl

Агентство внутрішньої безпеки Польщі (АВБ) затримало громадянку Росії, яку видворять з території РП через участь у гібридних діях, спрямованих проти Польщі. Також АВБ оголосило, що ще чотири особи отримають п’ятирічну заборону на в’їзд на територію Польщі через подібні звинувачення.

Про це повідомляє Onet.pl.

За даними правоохоронців, жінка перебуває в Польщі з 2013 року. Докази, зібрані АВБ свідчать про те, що Катерина Ц. й ще чотири особи, брали участь у гібридних діях, спрямованих проти Польщі.

«Затримання згаданих осіб є результатом роботи АВБ впродовж останніх тижнів, скерованої на нейтралізацію активності двох мережевих структур, що брали участь у російській гібридній та інформаційній війні проти Польщі», – заявив прес-секретар міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин.

Він додав, що згадані особи брали участь в «розпалюванні польсько-української ворожнечі у соціальній та політичній сфері», а також «підриванні польської історичної політики та заміні її російським нарративом», намагаючись «консолідувати проросійський кола в Польщі» навколо цих сфер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 10:05 :28