четвер, 17 травня, 2018, 14:00 Регіони
В Івано-Франківську три дні триватиме книжковий фестиваль «Слово»

В Івано-Франківську з 24 до 26 травня триватиме книжковий фестиваль «Слово». Його метою є популяризація української книги, привернення уваги до читання, налагодження прямого спілкування між автором та читачем й відкриття нових можливостей для підняття свого рівня ерудованості, грамотності та культури.

Про це сьогодні, 17 травня, повідомив власкор IA ZIK.

Піл час фестивалю відбудуться презентації книг, зустрічі із авторами, а також круглі столи, присвячені дню святих Кирила та Мефодія як творців слов’янської писемності і культури, а також професійному святу працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Заходи фестивалю також заплановані 25 травня в місті Долина.

Один із організаторів фестивалю, директор видавництва ТОВ  «Медіасон» Владислав Сукенник наголошує:  «Ми маємо надзвичайно багату мову, культуру, яку намагаємося зберегти та примножити. Все це ми намагаємося зробити за допомогою слів, кожне із яких наповнене певного змісту. Знаючи той зміст, ми можемо легко порозумітися один із одним. Тому саме на фестивалі ми і будемо намагатися звернути увагу власне на те, із чого складається наша мова – на слова».

Партнерами фестивалю «СЛОВО» виступають обласна державна адміністрація, обласна рада, Івано-Франківська міська рада, обласна організація Національної спілки письменників України.

Нагадаємо, в останні дні травня в Україні відзначають День слов’янської писемності та культури, День пам’яті великих просвітителів Кирила і Мефодія та День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 05:49 :48