четвер, 17 травня, 2018, 19:36 Політика
Цієї осені не виключені суспільні вибухи, – член політради Руху нових сил
ZIK
ZIK

Настрої серед суспільства сьогодні є небезпечними. І я як представник однієї політичної партії скажу, що цієї осені зовсім не виключені «вибухи». А ми цим часом прийняли закон про трансплантацію органів і цим пишаємося.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив член політради партії «Рух нових сил» Іван Лозовий.

Коментуючи рішення нардепів не обирати нових членів Центрвиборчкому, гість програми зауважив, що після приходу до влади нових людей, Україна залишається зі складом ЦВК із виборчим законом президента-утікача Януковича.

«І війна ніяким чином не заважала вирішити це питання. Тому, якби прийшла нормальна влада, то одразу ж на другий день вона мала би прибрати представників Януковича із ЦВК.

Але, ймовірно, цей склад ЦВК влаштовує Президента. А ті, хто вважає, що наступний склад ЦВК буде найкращий, вони або наївні, або підіграють владі», – зазначив Іван Лозовий.

Нардеп звернув увагу і на те, як обирався новий склад Конституційного суду Україну:

«Згадаймо, що нещодавно сталося із Конституційним судом. Усі рекомендації та оцінки Громадської ради доброчесності було відкинуто і як результат – прийнято один із найгірших складів Конституційного суду України», – заявив Іван Лозовий.

Він вважає, що така практика буде продовжуватися і на рівні окружних виборчих комісій.

«Адже вибори – критичний момент для режиму Порошенка. Його особистий антирейтинг – 85%. Лише 15% українців не ставляться до нього негативно. Але у нас навіть немає плану виходу з економічної кризи. Щоб життя людей покращилося, треба мати такий план, але ми його не маємо!

Ми страждаємо надто довго, і настрої серед суспільства є небезпечними. І я як представник однієї політичної партії, скажу, що цієї осені зовсім не виключені «вибухи». А ми цим часом прийняли закон про трансплантацію органів і цим пишаємося»,

– підкреслив Лозовий.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 11:19 :01