четвер, 17 травня, 2018, 3:25 Політика
Смешко про отруєння Ющенка: Наразі я не знаю жодного юридичного доказу
ZIK
ZIK

У справі отруєння Віктора Ющенко є маса запитань. Наразі я не знаю жодного юридичного доказу, який би підтверджував отруєння.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK заявив екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання, чи був отруєний Віктор Ющенко.

«Вся система інформації, яка зараз у мене є, я ставлю негативну відповідь на це запитання. Для мене маса запитань у цій справі. Чому він не пройшов обстеження в Австрії і там не пройшов експертизу, яка б була офіційно визнана. Я не знаю жодного юридичного факту, який би підтверджував отруєння», – розповів пан Смешко.

Крім того, у відповідь на запитання ведучої, чи менеджмент наших спецслужб є досі радянським, гість програми відповів частково ствердно.

«До певної міри так. За цей час ми взяли не дуже багато нового. Ми брали але завжди були відкати назад. Навіть після 2005 року політичні призначення вимили десятки тисяч професіоналів середньої ланки, які вже були більш-менш навчені. Це втрата», – вважає пан Смешко.

Водночас, на переконання екс-глави СБУ, наразі немає сенсу демілітаризувати службу зовнішньої розвідки та СБУ.

«Це матиме негативні наслідки. Спочатку треба підготувати умови для цього.Ми в стані війни ми ж зруйнуємо остаточно правову базу для військових», – констатував пан Ігор Смешко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 15:48 :48