четвер, 17 травня, 2018, 21:24 Події
Резонансна ДТП у Харкові: експерти не змогли встановити швидкість автівок учасників

Експерти не встановлювали швидкість автівок Lexus і Volkswagen Touareg перед ДТП в центрі Харкова, у якій загинули 6 осіб.

Про це повідомляє «NewsRoom».

Сторона обвинувачення передала судді документ, в якому йшла мова про неможливість встановити швидкість автомобілів за допомогою експертиз. Зазначається, що обидва водії відмовилися від перевірки на місці трагедії.

«Зайцева не захотіла сідати в автомобіль, щоб показати, що вона робила, бо їй важко психологічно. Обвинувачена боїться перебувати в машині, тим більше їхати в ній. Назвати швидкість другого авто вона також не змогла», – йдеться в документі про слідчий експеримент за участю водія Lexus.

Водночас, за словами другого водія Геннадія Дронова, він їхав зі швидкістю близько 40 км/год. А друга машина, за його відчуттями, їхала зі швидкістю 100-120 кілометрів на годину.

Однак, за твердженнями адвоката Зайцевої Юлії Козир, чоловік не захотів перевірити зазначену ним інформацію на практиці. Через це захисниця вимагала не розглядати свідчення водія Volkswagen Touareg під час слідчого експерименту.

Захисник Дронова, в свою чергу, клопотав про те, щоб долучити до матеріалів справи постанови про експертизи та слідчі експерименти. На його думку, вони могли бути однобокими, бо в них не задіяли всі відеозаписи з центральної вулиці міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 09:37 :38