Новини » Події

Прокуратура Криму просить Вишинському арешт без застави

Херсонський міськсуд оголосив перерву для прийняття рішення щодо обрання запобіжного заходу керівнику «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Тримати (Кирила Вишинського – ред.) під вартою терміном на 60 днів... Не визначати Вишинському розмір застави», – сказав у виступі на суді прокурор прокуратури Автономної Республіки Крим.

У свою чергу, захист закликав суд відмовити стороні звинувачення в обранні запобіжного заходу тримання під вартою, а обрати інший запобіжний захід.

«Зокрема, це може бути цілодобовий домашній арешт з носінням браслету», – запропонував у виступі на суді адвокат Кирила Вишинського Андрій Доманський.

Заслухавши всі сторони та ознайомившись з доказами, суддя Ярослав Мусулевський, який розглядає цю справу, оголосив перерву у судовому засіданні для прийняття рішення.

Нагадаємо, 15 травня прокуратура АР Крим спільно з СБУ в рамках кримінального провадження за фактами розв’язання Російською Федерацією агресивної війни в інформаційній сфері щодо України та державної зради провела обшуки в редакції і прес-центрі «РИА Новости-Украина», а також за адресами проживання осіб, які організовували та забезпечували його діяльність.

За результатами слідчих дій отримано докази того, що інформація, розміщена на інтернет ресурсі «РИА Новости-Украина», містить заклики, спрямовані на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, державній та інформаційній безпеці. Керівнику порталу «РИА Новости-Украина» Кирилу Вишинському було оголошено про підозру у держзраді та затримано.

16 травня Вишинського етапували з Києва до Херсона, де знаходиться офіс української прокуратури АРК, яка веде його справу.Loading...