четвер, 17 травня, 2018, 22:08 Політика
Події в державі «поховали» ЦВК і наші напрацювання, – Ярослав Давидович
ZIK
ZIK

Ми дедалі більше переконуємося в тому, що ЦВК формується під певні політичні сили. Партії мають рекомендувати людину до складу комісії і забути про неї, але вони хочуть у перспективі мати від неї якісь преференції.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова ЦВК (2005-2007) Ярослав Давидович. 

«Ми все більше і більше переконуємось в тому, що ЦВК формується під певні політичні сили. Партія має рекомендувати людину до складу комісії і забути про неї в перспективі. А вони хочуть, щоб ця людина була їхня, щоб в перспективі мати від неї якісь преференції», – зазначив екс-голова ЦВК. 

Також пан Давидович пояснив, що формування ЦВК затягують, оскільки хочуть бути впевнені, що не відбудуться дострокові вибори. 

«Пригадаймо, як пані Ірина Луценко давала відповідь на запитання журналістів, чому переноситься формування ЦВК. Вона казала, мовляв, ви знаєте, ми не можемо зібратися. Щоб зібрати членів ЦВК, треба два тижні. А насправді для цього треба лише дві години. Вона тоді так говорила, що сама не була переконана, що вона говорить», – прокоментував гість програми.

За його словами, та політична гра, яка ведеться сьогодні в парламенті та в інших високих кабінетах, призведе до того, що ми втратимо повністю довіру до ЦВК. 

«Я у 2004 році, коли ми зібрались на перше засідання після відомих подій, сказав, що наше найголовніше завдання повернути довіру до ЦВК, яку за декілька місяців за сприяння пана Ківалова ми втратили.

Я скажу, що мені вдалось це зробити, але певні політичні події, які відбувались у державі, «поховали» нашу комісію і всі ті напрацювання, які сьогодні були б у державі», – зазначив пан Давидович.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 11:22 :34