четвер, 17 травня, 2018, 18:55 Політика
Петро Порошенко: Наш пріоритет – освіта як інвестиція держави в майбутнє
Петро Порошенко на відкритті опорної школи
Петро Порошенко на відкритті опорної школи

Солонянську опорну школу №1 Дніпропетровської області відкрили після масштабної реконструкції. Участь у відкритті навчального закладу сьогодні взяли Президент Петро Порошенко та голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Наш перший пріоритет – це освіта, яка є інвестицією держави в майбутнє. Дніпропетровщина – одна із лідерів у створенні нового освітнього простору. Мені дуже подобається особливий та креативний дизайн школи, барви, у які вона розфарбована. Всередині, впевнений, дітям також цікаво, вони хочуть сюди іти. Ця школа – приклад ефективного використання коштів місцевими громадами, що стало можливим завдяки децентралізації», – зазначив Петро Порошенко.

Петро Порошенко на відкритті опорної школи

Солонянська школа побудована 40 років тому. Реконструкція в навчальному закладі відбулася вперше, і тепер у школі є сучасне обладнання та навчальні матеріали: лабораторії, мультимедійні дошки, планшети, мікроскопи та цифрова портативна метеостанція.

У навчальному закладі подбали про належні умови для фізичного розвитку дітей. В оновленій спортивній залі тепер є сучасні роздягальні та душові, а підлога і стіни – із м’яким покриттям, щоб уникнути травм. На території школи побудовані два футбольних поля, волейбольний та баскетбольний майданчики, легкоатлетичні доріжки, ворк-аут зона.

Територію облаштували сучасним освітленням, різнокольоровою тротуарною плиткою, дитячими ігровими майданчиками. У шкільному фруктовому саду встановили зручні лави. Навчальний заклад облаштували пандусами, встановили чотири підйомники.

У школі також працює перший в Україні інклюзивно-ресурсний центр, а також ресурсна кімната, інтерактивна підлога, є кімната лікувальної фізкультури. Понад 80 особливих дітей займаються з логопедом, дефектологом, психологом, корекційними педагогами.

Петро Порошенко на відкритті опорної школи

«Для дітей Дніпропетровщини ми створюємо комфортний освітній простір. У Солонянській опорній школі навчаються понад 700 дітей. Після масштабної реконструкції учні та вчителі мають навчальний заклад, що і ззовні, і зсередини відповідає сучасним європейським стандартам», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 09:59 :09