Новини » Суспільство 17 травня, 2018, 11:53
Отруєння в Черкасах: МОЗ досі не знає, від чого постраждали школярі
Школа у Черкасах, де масово отруїлись діти. Фото: ДСНС України у Черкаській області
Школа у Черкасах, де масово отруїлись діти. Фото: ДСНС України у Черкаській області

Причина отруєння школярів під час шкільної лінійки у Черкасах 8 травня досі невідома, але самих дітей уже виписали з лікарні.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ здійснив забір ґрунту, води, повітря у день інциденту. Лабораторні аналізи повітря і ґрунту не показали критичного вмісту жодних сполук, що могли би спричинити реакцію організму.

«Вода та повітря є безпечними за санітарно-гігієнічними показниками», – йдеться в повідомленні.

«Встановленням остаточних причин токсичної реакції займаються відповідні органи», – додали у МОЗ.

Станом на ранок 17 травня у дитячій обласній лікарні перебуває 3 школярів з числа тих, що відчули погіршення самопочуття на лінійці, але, зазначається, що це не пов’язано з отруєнням.

«49 дітей і 4 дорослих, яких госпіталізували зі шкільної лінійки у Черкасах, уже вдома. Ще троє дітей досі перебувають у дитячій обласній лікарні, але їх лікують від супутніх захворювань, які виявили під час обстеження. Ці захворювання ніяким чином не пов’язані із отруєнням», – йдеться в повідомленні.

Також у МОЗ запевняють, що «токсична реакція на інгаляційний контакт з невідомою речовиною» у дітей та дорослих, які відвідували шкільні заходи 8 травня, «не мала шкідливого впливу на їхнє здоров’я».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 03:59 :53