Новини » Львів 17 травня, 2018, 11:04
На Золочівщині влітку для дітей відкриють 33 мовні табори

У Золочівському районі педагогічними колективами заплановано роботу мовних таборів на базі 33 навчальних закладів. Прогнозована кількість бажаючих учнів відвідувати ці табори складає на сьогодні близько 700 дітей.

Про це повідомив  начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик під  час засідання  колегії Золочівської райдержадміністрації.

За його словами, окрім цього на базі трьох закладів загальної середньої освіти (ЗЕЛ, Вороняцька, Колтівська ЗОШ І-ІІІ ст.) педагогічними колективами заплановано роботу таборів християнського спрямування, якими планується охопити 90 дітей.

Протягом літнього періоду функціонуватиме стаціонарний табір – дитячий позаміський заклад відпочинку «Сокіл» (с. Сасів). Пріоритетним в організації відпочинку влітку 2018 року визначено оздоровлення дітей шкільного віку соціально незахищених категорій, а саме дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей та тих, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей-переселенців та дітей з сімей учасників АТО.

Планується охопити оздоровленням також обдарованих, талановитих дітей, особливо переможців етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, працівників соціальної сфери села та агропромислового комплексу, а також вихованців районного дитячого будинку «Рідний дім» у кількості 25 дітей.

Крім організації роботи ДПЗВ «Сокіл» та пришкільних мовних таборів у планах роботи закладів освіти району планується на літо проведення для дітей спортивно-масових, природоохоронних, науково-технічних заходів, організацію комп’ютерних клубів, творчих конкурсів, краєзнавчих екскурсій та туристських поїздок, походів, відвідання школярами виставок, театрів, музеїв тощо для ознайомлення з визначними пам’ятками вітчизняної та зарубіжної історії, культури.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 16:45 :12