четвер, 17 травня, 2018, 18:03 Регіони
На Тернопільщині замість казарм для військових облаштовують гуртожитки

Тернопільська артилерійська бригада повернулася із району ООС в оновлену військову частину в Теребовлі. Замість традиційної казарми військовослужбовці тепер житимуть в сучасному гуртожитку.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі Тернопільської ОДА, на житло з державного бюджету України було виділено 15 млн грн.

За ці кошти здійснили капітальний ремонт будівлі, яка слугуватиме гуртожитком: від укріплення фундаменту до повної заміни даху.

«Проект продуманий до деталей, він відповідає стандартам НАТО. Тут доволі комфортно розмістилися контрактники, які несуть службу у військовій частині. Повністю замінено усі старі мережі, збудовано нову котельню», – повідомив прес-офіцер окремої артбригади ОК «Захід» лейтенант Юрій Кульпа.

Будівлю перепланували із загального на кубриковий тип. Цей тип житла для військовослужбовців передбачає проживання в одній кімнаті лише декількох контрактників.

«У нас дуже добрі побутові умови. У мене є з чим порівнювати адже я проживав у багатьох місцях. Зараз у нашій кімнаті проживає декілька чоловік», – розповів командир взводу забезпечення старший сержант Василь Делікатний.

Гуртожиток вміщує 125 військовослужбовців. В ОДА зазначають, що незабаром у Теребовлі розпочнуть будівельні роботи у ще двох житлових комплексах на 250 місць.

Загалом у Тернопільській області для військовослужбовців-контрактників окремої артилерійської бригади ОК «Захід» Міністерство оборони України планує збудувати 7 будівель, де проживатимуть майже 900 контрактників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 22:46 :43