четвер, 17 травня, 2018, 17:54 Регіони
На Рівненщині у діяльності хлібокомбінату державні аудитори виявили втрат майже на 2 млн грн

Фахівці управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» і виявили низку порушень, які негативно вплинули на результати фінансово-господарської діяльності, стан збереження активів підприємства.

Виявлені порушення призвели до втрат ресурсів, упущених вигод, недотриманих доходів або непродуктивних витрат на загальну суму 1907 тисяч гривень. Основна причина – прийняття неефективних управлінських рішень. А це – і надання послуг зі зберігання зерна Аграрного фонду за заниженими, або нижчими фактичної собівартості тарифами, і неефективна робота з контрагентами, і неналежний контроль за здійсненням будівельних робіт тощо.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

Аналізуючи фінансові плани і показники діяльності підприємства, аудитори дійшли висновку, що втрат можна було б уникнути за умови концентрування зусиль керівних посадових осіб на якості та результативності роботи, зокрема, на забезпеченні якісного контролю за витрачанням коштів та використанням майна.

За результатами аудиторського дослідження спеціалісти управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області розробили 12 пропозицій задля зменшення в подальшому негативного впливу досліджених факторів ризику на фінансово-господарську діяльність державного підприємства «Радивилівський комбінат хлібопродуктів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 22:46 :57