четвер, 17 травня, 2018, 5:30 Політика
Ігор Смешко розказав, як в СБУ під керівництвом Турчинова знищили досьє на Могилевича
ZIK
ZIK

Досьє Могилевича було знищено в останній день-два перебування на посаді Олександра Турчинова.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив голова Комітету з питань розвідки при Президентові України (з 7 жовтня 2014-го року), голова Служби безпеки України у 2003-2005 роках Ігор Смешко.

Гість програми зазначив, що до 2005-го року спецслужби України «володіли величезним масивом і це був дуже професійний апарат».

«Так, досить професійно спецслужби працювали і ознакою того, що деякі політики дуже побоювалися наших спецслужб, є перш за все ліквідація досьє Семена Могилевича. А це біля 20 томів»,– зауважив Ігор Смешко.

Водночас він заявив, що досьє Могилевича було знищено в останній день-два перебування на посаді Олександра Турчинова.

«Навіть було відкрито кримінальне провадження. Є інтерв’ю пана Наливайченка з цього приводу. А він, нагадаю, був головою служби, яка фактично розслідувала це кримінальне провадження про знищення досьє пана Могилевича»,– підкреслив гість програми.

А з якої причини була команда знищити досьє Могилевича, Смешко наголосив, що на це питання може дати відповідь тільки пан Турчинов.

«Мені це абсолютно не зрозуміло. А те, що я прочитав у ЗМІ, що це досьє було знищено, бо не представляло собою історичної цінності, мене це дуже здивувало.

Але пан Турчинов є політиком. Він не є фахівцем у сфері національної безпеки і оборони чи кадровим офіцером спецслужб. Ну, можливо, він так вважав. Але у жодній розвідці світу жоден документ не зникає»,– акцентував Ігор Смешко та додав, що саме досьє Могилевича дало б змогу прослідкувати ґенезу розвитку багатьох політиків у нашій країні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 10:12 :40