Новини » Політика 17 травня, 2018, 15:15
Генеральний продюсер ZIKу презентує нову книгу на «Книжковому Арсеналі 2018»
<nbsp;>

Генеральний продюсер телеканалу ZIK, ведуча великого політичного ток-шоу «Народ проти» та авторських програм «HARD з Влащенко» й «Перші другі» Наташа Влащенко презентує нову книгу «Під небом Аустерліца» у рамках цьогорічного Книжкового Арсеналу.

Представлення нової книги Наташі Влащенко відбудеться у неділю, 3 червня, у рамках VIII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який триватиме в столиці з 30 травня (Київ, вул. Лаврська, 10-12, Мистецький Арсенал, зал «Сфера», початок о 16:00).

«Найбільшою помилкою було б думати, що цей роман – твір «на злобу дня», художня реконструкція реальних подій. Насправді, це спроба передати історію людини, яку ідеалізм підвів практично до краху. Єдина перешкода на шляху до катастрофи – професія, справа, яку любить героїня. Історія Мар’яни Морозової – інсталяція напруженої, тривожної атмосфери останніх років в Україні. Цей роман не про політиків і їхнє оточення. «Під небом Аустерліца» – роман про те, як важко вибирати свободу. Тому якщо і варто нам з вами що-небудь зберігати, то тільки наш ідеалізм – єдину монету, за яку купується свобода», – йдеться в анотації до книги.

Зазначимо, що «Під небом Аустерліца» – не перша проба пера генерального продюсера та ведучої ZIKу. Минулого року побачила світ книга «Крадіжка, або Біле сонце Криму» про винних в анексії півострова. В 2011 році у співавторстві з журналістом Євгеном Мінком Наташа Влащенко видала «Діалоги тварин». Автори в жартівливій формі розповіли про особливості українського соціуму і медіа. В 2015-му Влащенко разом із блогером Гаріком Корогодським написали книгу «У нас був секс» на вічну тему стосунків жінок та чоловіків.

Більше про подію дивіться у соцмережі Фейсбук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:13 :24