четвер, 17 травня, 2018, 18:06 Політика
Екс-нардеп: Головні фальсифікації виборів відбуваються не в ЦВК
ZIK
ZIK

Щодо майбутніх виборів мене лякає не те, хто буде сидіти у ЦВК, бо якщо залишиться цей склад, то за усі роки він буде найкращий. Мене лякає те, як будуть формуватися окружні виборчі комісії. Адже саме там відбуваються головні фальсифікації виборів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політолог, колишній народний депутат України Тарас Чорновіл.

Коментуючи рішення нардепів не обирати нових членів Центрвиборчкому, колишній народний депутат наголосив, що він пройшов не одну виборчу кампанію, тому добре знає, яку роль на виборах відіграє ЦВК і де насправді відбуваються фальсифікації.

«Насправді, найбільшу увагу треба приділяти окружній виборчій комісії.  Це підтверджують і учасники виборчого процесу. Адже саме в окружних виборчих комісіях відбуваються найгірші речі», – каже Тарас Чорновіл.

А щодо дільничних виборчих округів, за слова політолога, там важче щось робити, бо на місцях громадськість ретельно контролює виборчий процес.

«Там люди ретельно за усім стежать. Щодо ЦВК, то на результати виборів прямо вона майже не може вплинути. Адже суспільний і міжнародний контроль за нею є досить великий», – додав Чорновіл.

А от окружна виборча комісія, наголошує політолог, це той момент, за яким треба дуже добре стежити.

«І щодо майбутніх виборів, мене лякає не те, хто буде сидіти у ЦВК, бо якщо залишиться цей склад, то за усі роки він буде найкращий, мене лякає те, як будуть формуватися окружні виборчі комісії. Адже саме там відбуваються головні фальсифікації виборів», – підкреслив Тарас Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 22:37 :13