четвер, 17 травня, 2018, 2:25 Політика
Екс-голова СБУ: США не мають вільного доступу до таємниць спецслужб України
ZIK
ZIK

Американські спецслужби не мають вільного доступу до таємниць українських спецслужб. Знаючи американську систему. треба розрізняти політичну складову діяльності навіть посольства і спеціальну.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK заявив екс-голова СБУ Ігор Смешко.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, який вплив має США на кадрові призначення у спецслужбах України, чи існують якісь не консульські обміни інформацією між розвідками і чи можуть вони знати наші військові таємниці, пан Смешко сказав, що американські спецслужби не мають вільного доступу до таємниць українських спецслужб.

«Спецслужби працюють на підставі двосторонніх домовленостей, але це формалізовані домовленості. Дуже багато залежить від керівників. Я говорю як це за стандартами», – зазначив екс-голова СБУ.

Також за його словами, він не думає, що американські спецслужби впливають на якісь кадрові призначення в Україні.

«Знаючи американську систему треба розрізняти політичну складову навіть посольства і спеціальну. Я можу тільки зі свого досвіду говорити. Принаймні в мої часи до 2005 року наші американські колеги поводилися досить адекватно і у нас навіть було заявлене стратегічне партнерство. Я не відчував якогось тиску з їх сторони», – прокоментував Смешко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 13:11 :54